Setkom Kompresör Makina Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.  ;

 

1982 yılında elektrik motorları bayiliği ile ticari hayatta ilkler arasında yerini alan firmamız, 2003 yılında Setkom Kompresör Makina San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak hava kompresörleri sektörüne ilk adımını atmıştır.

 

Vidalı Hava Kompresörleri, Pistonlu Hava Kompresörleri, Hava Kurutucuları, Hava Tankları ve diğer Basınçlı Hava Ekipmanları konusunda sektörün önde gelen markaları arasında yerini almıştır.

 

Bugün, Bursa Çalı Sanayi Bölgesinde 6.000 m2 kapalı, toplamda 7.000 m2 alan üzerine kurulu gelişmiş üretim teknoljisi ile tesisimiz, yüksek kalite kompresör üretim kapasitesine sahiptir.

 

Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyeti ve kalite endeksli çalışan firmamız, sektörde amaçladığı güvenilir kimliğine ulaşmış, markalaşma sürecini tamamlamıştır.

 

500‘ün üzerinde satış bayii ve yetkili servis ağı ile yurtiçinde yaygın bir pazar payının yanında, yurt dışında da  60’ ın üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.

 

Satış sonrası bakım hizmetleri ve teknik servis anlayışıyla da gelişmiş servis ağı ile siz değerli müşterilerimize en hızlı çözümü sunmaktadır.

 

Bu sorumluluk bilinciyle her zaman yenilikçi, verimli teknolojileri takip eden ve kaliteden ödün vermeden ürünlerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.